Liikluslinn on avatud septembris L-P 12.00-17.00

Paketid

Liikluslinna tuubimäele saate tulla iga ilmaga! Ettetellides oleme gruppidele avatud aastaringselt.

30min 2 zetooni

 

Liikluslinn tervikuna on gruppidele avatud ettetellides mai-oktoober. Gruppidel palume oma Liikluslinna külastus eelnevalt broneerida. Pakutavate programmidega saate tutvuda SIIN.

Avamise kellaaegu üksikkülastajatele vaata SIIT.

Ootame Sind sõpradega maailma kõige väiksemasse siseliikluslinna Võrumaal Urvastes, kus saad õppida liiklust, sõita põrkeautodega ja nautida kõike, mis ühe linna juurde kuulub.
Tule Liikluslinna ja õpi ohutult sõitma. See on ainulaadne siseliikluslinnak, kus töötavad valgusfoorid ja säravad suurlinnatuled. Liikluslinn ongi nagu päris linn. Tänavad, ristmikud, ülekäigurajad, liiklusmärgid, puud, muru, lilled ja isegi valgusfoorid on ehtsad.  Koha peal õpitakse ja järgitakse liikluseeskirju. Keskusest leiad kohviku, vabaõhukino, diskoteegi, spordisaali ja palju muud, mis kaasaegses linnas olema peaks.
Liikluslinnas saavad sõita täiskasvanud suurte akuautodega ja lapsed väikeste autodega. Linnas sõidab ringi 25 väiksemat ja suuremat akudel töötavat põrkeautot. 1400 ruutmeetri suuruses ja New Yorgi linnavaadetega liikluslinnas on ka bensiinijaam, kus saab mängult autot tankida. Samuti on liikluslinnas politsei, kartser, kohvik.
Liikluslinnas on ka vormelirada ja rattasõidu õppeplats, kus tulevikus saab anda rattasõidu juhilubade eksameid. Ootame nii väikseid kui suuri ilmakodanikke Liikluslinna, kus saate ohutult liiklema õppida ja kogu perega lõbusalt aega veeta.
Pakume erinevaid programme lastele ja täiskasvanutele.

Tere tulemast maailma kõige väiksemasse siseliikluslinna...
Info ja broneerimine telefonil:

+372 533 322 53

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik, Urvaste vald
info@noiariik.ee
Facebook
© 2010 LiiklusLinn. Kõik autoriõigused on kaitsud.