Sisetegevused

Liikluslinna lõbustuspargis on lõbus iga ilmaga.
Teid ootab üle 2500m2 sisemisi mängualasid, kus saab lustida ja seal ei hakka igav ka vanematel.

Pere
8 min
2 žetooni

Suured põrkeautod

Liikluslinna lõbustuspargi tänavatel saad sõita samasuguste põrkeautoga nagu Tšehhi lõbustuspargi autodroomil. Suured põrkeautod sobivad alates 12. aastastele. Sõida üksi, koos sõbraga või võta kaasa oma pisipõnn.

Pere
5 min
1 žetoon

Põrkeautod lastele

3–16 aastaste laste käsutuses on 26 erinevat autot ja mootorratast. Võid kindel olla, et ka kõige valivam ja nõudlikum laps leiab endale sobiva masina. Lapsevanematele pakume kahekohalisi liiklusvahendid, et ka pere pesamuna end turvaliselt tunneks ja lõbust ilma ei jääks.

Pere
4 min
1 žetoon

Pimedalinn

Kui Sulle meeldib adrenaliin, peaksid proovima sõitu Pimedalinna tänavatel. Pimedas linnaruumis võid kohata mõnda kõhedat olendit, näiteks kräunuvat kassi.

Pere
5 ringi
1 žetoon

Hirmutuba

Maagia on märksõna, mis iseloomustab nõidade maailmas toimuvat. Avame Sulle ja Sinu perele ukse, mida Sa pole varem näinud. Lubame palju üllatusi ning üleolevat rõõmu. Ringreis toimub rongiga.

Pere
4 min
1 žetoon

UFOd

Kui oled paranormaalsuse fänn või Sind paelub maaväline elu, on Liikluslinna ufodroom just Sinu jaoks. Sea end sisse mõnusas ufolaevas ning põrgata kõik oma vastased muusika ja vilkuvate tulede saatel teise galaktikasse.

Pere
2 žetooni

9D kinokapsel

Viime Sind täiesti uude maailma, mis on täis põnevust ja üllatusi ning närvikõdi ja seikluseid. Sa ainult ei vaata ja näe neid oma silmadega, vaid ka tunned ja tajud oma kehaga. Tulevikukino kogemus juba täna!

Pere
3+
1 žetoon

Batuut

Pere aktiivsematele liikmetele on Liikluslinnal välja pakkuda ergutavalt põrkav batuut, mis võimaldab pisikestel ära kulutada oma viimasegi energiavaru.

Pere
1 salve
1 žetoon

Lasketiir

Kas oled kunagi soovinud ise relva käsitleda ilma, et kellelegi viga teeksid? Liikluslinnas on päris oma lasketiir, kus saad arendada oma täpsust ning tugevdada perevahelisi sidemeid. Oleme mõelnud iga vanusegrupi peale. Pere pisemad saavad arendada täpsust pehmete kuulidega, teismelistele pakume lõbusata painballimängu ning täiskasvanud saavad kätte proovida ehtsa õhupüssiga.

Pere
1 žetoon

Kopad

Kas mäletad aega, kui olid väike ja mängisid liivakastis kaevurit? Liikluslinn pakub sama võimalust, kuid ehtsate koppadega. Tunne rõõmu mõnusa liivakarjääri tekitamisest ja pöördu tagasi lapsepõlve või paku seda võimalust oma lastele. Lõbus meelelahutus ehtsa ekskavaatoriga on garanteeritud!

Pere

Muud tegevused

Liikluslinna lõbustuspargis saab tantsida diskoteegis, vaadata autokinos õppefilme või liiklusteemalisi multifilme. Veel leiad meilt bensiinijaama, vangla, autopesula, politseijaoskonna, kindlustusseltsi ja kohviku.

Pere
3+
1/2 EUR

Erinevad mängud

Meil saab teha juhilube, tagaotsitavaid fotosid ning panna end proovile kiirus- ja jõutestis. Lisaks saab mängida videomänge või keerutada õnneratast.

Pere
3+
4 min

Jäärada

Kuumal suvepäeval saad talvevõlumaa talvisel jäärajal nautida sõitu kartidega. Tule ja pane end proovile, kuidas saad hakkama libedal teel sõitmisega.