Väliatraktsioonid

Liikluslinna lõbustuspargis on lõbus iga ilmaga.
Teid ootab palju mängualasid, kus saab lustida ja seal ei hakka igav ka vanematel.

Pere
30 min
1 žetoon

Tuubimägi

Soovid tuubiga mäest alla lasta ka suvel? Liikluslinna lõbustuspargis on see võimalus olemas. Sind ootavad mitmes erinevas suuruses tuubid.

Pere
10 min
1 žetoon

Jalgrattalinn

Jalgrattalinnakus saad harjutada sõitmist ehtsal jalgrattateel, mis on varustatud liiklusmärkidega. Koge pinnakatte vahetust, ületa sildu ja raudteeülesõidukohti. Juhindu foorituledest ning arvesta jalakäijatega, kes tihti teid ületavad. Valikus on kuni 4-rattalised liiklusvahendid ning ratastel sebrad ja hobused.

16+
9 EUR
110 kg
160 cm

Kardisõit

Tegemist on eelkõige täiskasvanute meelelahutusega. Kardisõitja pikkus peab olema vähemalt 160 cm ja vanus vähemalt 16 aastat, kaal maksimaalselt 110 kg. Kardisõidu reeglid on kohustuslikud kõigile Liikluslinna hobikardirajal sõitjatele. Kardirajal saab sõita ajasõitu, omavaheline võistlus on keelatud.

Pere
3+
8 min
2 žetooni

F1 rada

Kas oled soovinud kõndida Michael Schumacheri või Lewis Hamiltoni jälgedes? Nüüd on Sul selleks ideaalne võimalus – Liikluslinn annab Sinu käsutusse F1 vormeliautod, millega võid kihutada nii palju kui süda lustib. Le Mans 24-tunni võidusõiduautod on mõeldud väiksematele ralliässadele ning need võimaldavad sõita koos täiskasvanuga.

Pere
3+
1 žetoon

Karussell

Kui oled autode mürinast ja linnakärast väsinud, võid aja maha võtta karussellidel, mis pakuvad silmailu ning turvatunnet. Lase oma lapsel lennelda lepatriinu seljas, leia endas sisemine piloot või kappa südikal hobusel.

Pere
3+
1 žetoon

Rongisõit

Rong see sõidab tsuh-tsuh-tsuh ... Puhka linnamelust ja tee Liikluslinna lõbustuspargis üks vahva rongisõit.