Liiklusprogramm lastele

Liikluslinna külastus
Ootame Sind sõpradega maailma kõige väiksemasse ”Siseliikluslinna” Võrumaal Urvaste vallas, kus saate õppida liiklust, sõita põrkeautodega ja nautida kõike, mis ühe linna juurde kuulub.

Liikluslinn ongi nagu päris linn. Tänavad, ristmikud, ülekäigurajad, liiklusmärgid, puud, muru, lilled ja isegi valgusfoorid on ehtsad. Liikluslinnas saavad sõita täiskasvanud suurte akuautodega ja lapsed väikeste autodega. Linnas sõidab ringi 25 väiksemat ja suuremat akudel töötavat põrkeautot.

1200 ruutmeetri suuruses ja New Yorgi linnavaadetega liikluslinnas on ka bensiinijaam, kus saab mängult autot tankida. Samuti on liikluslinnas politsei, kartser, kohvik. Saab ka käia autokinos ja Ergo Kindlustuses. Autokino esimene rida kujutab eht ameerikalikku autokino, kus filmi saab vaadata põrkeautos istudes. Rõdurida on aga nagu päris kinos, toolidega. Loomulikult jooksevad liikluslinnakeses temaatilised liiklus õppefilmid.

On olemas ka päris SkyPlus diskoteek, mis on seest varustatud erinevate kõverpeeglitega, seal käib tants ja trall. Tantsimise ajal on võimalik ennast naerutada kõver peeglisse vaadates.

Kestvus:
10 inimest - 45 minutit;
15 inimest 1 tund;
20 inimest 1,5 tundi;
30 inimest 2 tundi.

Tähelepanu õpetajad - meie poolt pakutavad tegevused saab vaevata ühendada õppeprogrammiga!

Hind: 15€/inimene (vanuses 3-12, grupile al 20 inimest)
Hind sisaldab 10 minutit sõitu autodega, jalgrattalinnas vigursõitu, tuubimäge ja juhendajat 
20 lapse kohta 2 saatjat tasuta. Juurdeostetav lisasõit 3.50 €/žetoon (5 minutit).