Isadepäev Liikluslinnas

Isadepäeva tähistamine Võrumaal Liikluslinna lõbustuspargis 1-14 november

Isadepäev on püha, millega märgitakse ära meeste rolli laste kasvatamisel ning avaldatakse tänu isadele ja vanaisadele. Eestis peetakse isadepäeva novembrikuu teisel pühapäeval.  Traditsiooniliselt lapsed peavad meeles oma isa. Samuti peetakse laste isa meeles lasteaia, kooli või laste ema poolt. Meeles peetakse ka vanaisa ja vanavanaisa lapselaste ja lapselapse laste poolt.


Mida teha koos isaga
TULGE LIIKLUSLINNA LÕBUSTUSPARKI TÄHISTAMA ISADEPÄEVA
Saabudes teevad lapsed koos isadega tutvustava ekskursiooni, sõidetakse autodega, hüpatakse batuudil, (tuubimäe külastus sobiva ilma korral), pimeda linna külastus,  laulud,  luuletused ühisesinemine  ja kingituse või kaardi üleandmine isale.  Tee lasteaias  juba varem ise isale kaart või kingitus (selle valmistavad ette õpetajad ja lapsed annavad üle liikluslinnas isadele)    

Isadepäeva tähistame koos võrumaal Liikluslinna lõbustuspargis 1-14 november kell 10.00-19.00 vali sobiv kuupäev ja kellaaeg.

Programmi pikkus kuni 20 in 1,5h

Palume valida ilmaoludele vastav riietus, sest osalejate hajutamiseks toimub  üritus nii sees kui õues.

Hind kuni 20 last 180€ programmil iga järgnev laps 9€

Kui soovitakse lisasõite või isaga koos sõita siis võimalik juurde osta sõidužetoone. Ühe žetooni hind 2,50€ ja käivitab sõiduki 5 minutiks.

Lisatasu eest võimalik pidulik väljasõit lõpetada ühise söömisega.

  • kringel 1 kg 12€ 100g inimesele  arvestada;
  • kohupiimatort 1kg 12€ (inimesele arvestada 150g);
  • morss või tee 1€ inimene.

Info ja registreerimine:
noiariik@gmail.com 
www.liikluslinn.ee
5045066 Aivo
53332253 Maria